Platnost letošních povolenek je do 5. ledna 2019. Do 15. ledna 2019 musí být povolenky k lovu správně sesumarizovány a odevzdány v místech výdeje. U nás stačí vhodit zabalenou povolenku do schránky MO. Nevrácením sumáře se vystavujete možnosti postihu 500,-Kč dle Usnesení z VČS…

Přečtěte si více
členské-známky

Po Novém roce bude opět v provozu kancelář místní organizace. Mimořádně bude otevřeno ve středu 2. ledna od 15 – 18 hodin. Pak již tradičně každý pátek a v úterý od 15 – 18 hodin. Provozní doba v tyto dny bude probíhat od ledna do konce dubna, takže si vše v klidu rozvrhněte. Přejeme krásné svátky!

Přečtěte si více

Tato akce patří, hlavně díky své předvánoční atmosféře, k těm nejkrásnějším v našem městě. Letošní jarmark se konal 8. prosince a rybáři z Mnichova Hradiště podpořili akci svou účastí, kdy na náměstí probíhal prodej ryb.

Přečtěte si více

Dovolujeme si Vás pozvat na vánoční prodej ryb. V letošním roce budeme prodávat ve třech dnech od pátku 21. až do neděle 23. prosince (nebo do vyprodání zásob). K dispozici bude kapr a pstruh. Opět nás naleznete v Sokolovské ulici …těšíme se na Vás!

Přečtěte si více

Několik změn doznaly Bližší podmínky výkonu rybářského práva a změny v MO jsou následující …od roku 2019 je zrušen poplatek 200,-Kč  za vstupní školení. Ten je součástí zápisného, které zůstalo ve stejné výši 800,-Kč…

Přečtěte si více

Copyright © 2018 Tomáš Nohynek ml. - ČRS MO Mnichovo Hradiště / Kontaktujte nás