Dnes proběhlo zarybnění Jizery kaprem obecným. (K3 o průměru 2,5 kg/ ks) Celkem 1790 kg dodalo rybářství Chlumec nad Cidlinou. 1500 kg je dle zarybňovacího plánu a 290 kg byla dotace z SÚS.

Přečtěte si více

Dobrý den, na základě nařízení Ministerstva zdravotnictví jsou od dnešního dne, tj. 10. 3. 2020 od 18.00 hod. zakázány veškeré akce s účastí nad 100 osob v souvislosti s problematikou koronaviru, a to do odvolání.

Výroční členská schůze se tak odkládá na NEURČITO!!! O případném termínu Vás budeme informovat prostřednictvím facebooku, webu nebo emailu. (Pokud jste ho nahlásili.) Děkujeme za pochopení.

Přečtěte si více

Dobrý den, nařízení Ministerstva zdravotnictví ohledně koronavirové infekce se bohužel dotkne i plánovaného rybářského plesu. Na dnešní výborové schůzi bylo rozhodnuto, že ples bude ZRUŠEN!!!. Náhradní termín z důvodu organizačního zajištění včetně všech příprav, kapely, sálu apod. nepřipadá v úvahu. Peníze za prodané vstupné vracíme v plné výši. Informujte se u svého prodejce. Tímto se všem omlouváme a děkujeme za pochopení.

Přečtěte si více

© 2018 - 2020 Všechna práva vyhrazena. │ Vytvořil - Tomáš Nohynek ml. - ČRS MO Mnichovo Hradiště / Kontaktujte nás