„Lipánek“ 2015/ 2016_závody Hubálov 2016

NO-IMAGE
| Datum: 31. 12. 2017

Rybářský kroužek v Mnichově Hradišti dospěl do svého konce. Sedm měsíců docházky uplynulo jako voda, a nyní mají za sebou všichni žáci úspěšně složené zkoušky včetně prvního rybářského lístku. Kroužek

Rybářský kroužek v Mnichově Hradišti dospěl do svého konce. Sedm měsíců docházky uplynulo jako voda, a nyní mají za sebou všichni žáci úspěšně složené zkoušky včetně prvního rybářského lístku.

Kroužek byl zakončen dvěma rybářskými závody. První se konaly v čarodějnický den (30.4.) na malé tůni v Hubálově, která je určena pouze pro mladé rybáře, kteří navštěvují rybářský kroužek. Tohoto závodu se zúčastnili pouze rybáři začátečníci. Na břehu se jich sešlo 14 ze 17-cti. Nejúspěšnějším byl Roman Laube, který ulovil přes tři metry ryb. Na druhém místě skončil Lakatoš Lukáš a na třetím Janoušek Jiří.

Druhé závodu, který se konal o 14 dní později se zúčastnilo více dětí, protože mohl přijet každý mladý rybář, rybářka z MO. Výhodu měly děti z kroužku, protože již na startu závodu se jim započítávaly body, které nasbíraly v průběhu docházky. Jednalo se především o rybolovnou techniku. Další body, mimo samotný lov, mohli nasbírat již všichni v poznávačce rostlin a živočichů. Závod začal v půl osmé a byl rozdělen na dvě kola. Bodování bylo klasické jako u většiny závodů pro mládež 1cm =1 bod. V součtu měl nejvíce bodů Tomáš Paclt. Hned za ním skončil Jan Hajlich, následovaný Jakubem Krausem, Šťepánem Hatašem a Martinem Rejhonem.

Všem začínajícím rybářům přejeme příjemně strávené chvilky nejen na našich revírech a samozřejmě i nějaký ten úlovek, kterým se mohou pochlubit svým kamarádům, kolegům rybářům.

Fotogalerie.

Copyright © 2018 Tomáš Nohynek ml. - ČRS MO Mnichovo Hradiště / Kontaktujte nás