Rybářské závody ke Dni dětí ve Veselé vyhrál Lukáš Bergman

NO-IMAGE
| Datum: 31. 12. 2017

Poslední mládežnickou akcí v letošním roce byly rybářské závody ke Dni dětí. Ty se konaly tradičně na návsi ve Veselé. Změna termínu na poslední chvíli vzhledem ke Sportovnímu dni v

Poslední mládežnickou akcí v letošním roce byly rybářské závody ke Dni dětí. Ty se konaly tradičně na návsi ve Veselé. Změna termínu na poslední chvíli vzhledem ke Sportovnímu dni v Mnichově Hradišti, měla za následek menší účast, než jakou by organizátoři očekávali. Přesto bylo na startu 20 mladých závodníků.

 

Klání nejmenších rybářů a rybářek má jasná pravidla. Závodí se na dvě kola, místa se střídají a úlovky počítáme na centimetry. (1 cm = 1 bod) První kolo mělo jasného vítěze, tedy spíše vítězku Leontinu Rybářovou se 157 body. Další nejúspěšnější závodníci na tom byli již vyrovnaněji Paclt Tomáš 87 b., Nohynek Tomáš 78 b. a Bergman Lukáš 57 b. Přestávku využili všichni k občerstvení, které bylo připraveno zdarma. Za chvilku byli opět připraveni u svých prutů a mohlo začít druhé kolo. V poledne bylo dobojováno. Ulovilo se celkem 54 ks ryb. Cenu za největší ulovenou rybu, kterou byl kapr obecný 53 cm si odnesl Kolomazník David. Vítězem letošního závodu se stal Bergman Lukáš. (173 b.) Na druhém místě skončila Rybářová Leontina (157 b.) a třetí byl Luštický Lukáš. (122 b.)

MO děkuje městu Mnichovo Hradiště za podporu při pořádání rybářského závodu pro mládež. Řeznictví a uzenářství Pavel Dvořák za občerstvení a všem vedoucím rybářského kroužku za trpělivou práci s našimi nejmenšími členy.


Výsledková listina.

Fotogalerie.

Foto: Milan Banýr

Copyright © 2018 Tomáš Nohynek ml. - ČRS MO Mnichovo Hradiště / Kontaktujte nás