Rybářské závody „Veselá“ 2016

NO-IMAGE
| Datum: 31. 12. 2017

V sobotu 14. dubna se na RMV Veselá (revír místního významu) opět závodilo. Tradiční dopolední rybářské závody byly určeny pro všechny vyznavače Petrova cechu, kterých se nakonec sešlo něco málo

V sobotu 14. dubna se na RMV Veselá (revír místního významu) opět závodilo. Tradiční dopolední rybářské závody byly určeny pro všechny vyznavače Petrova cechu, kterých se nakonec sešlo něco málo přes stovku.

Prezentace byla od brzkého rána a v době začátku závodu již všichni seděli u svých prutů. Revír je řádně zarybněn a tak na sebe první úlovky nenechaly dlouho čekat. Jak říkají sami rybáři, „kousalo“ to pěkně. V půl deváté byla hodinová přestávka, která je určena především k občerstvení. Aby vše proběhlo v klidu a stihl se začátek druhého kola, tak se na Veselé pozice nestřídají. Závodníci zůstávají na svých místech a po přestávce se pokračuje v rybaření. Ryby byly stále aktivní. Samozřejmě, že to nebralo všude a všem. To snad ani není možné a kor na závodech, kde se z důvodu velkého počtu závodníků ryby spíše stáhnou a záběry nejsou tak intenzivní, ale naprostá většina měla alespoň nějaký ten záběr. Hodně záleží i na zvolené taktice samotného závodníka. Zde se nejčastěji lovilo na položenou a feeder. V poledne bylo dobojováno. Rozhodčí vážili převážně cejny, kapry, plotice. V menším zastoupením byl amur, okoun, úhoř a lín. Celkem bylo uloveno 133 kg ryb. Vítězem se stal p. Peterka Jaroslav z České Lípy (14 520b.) Druhý skončil p. Vrla Vladimír z Mladé Boleslavi (11 298b.) a na třetím místě p. Blechta Jakub z Veselé (10 350b.)

Poděkování patří pořadatelům za skvěle připravený závod a hlavně partnerům … ČRS, z.s., Středočeský územní svaz, BETA AIR Vladimír Pavlata, Pivovar Klášter, Truhlářství Ondřej Tuček, Rybářské potřeby Marcela Hajzlerová, město Mnichovo Hradiště, COOP Mnichovo Hradiště, Rybář Křepelka, COMPAG, Stavebniny Nohynek a Nohynek, FitClub Mnichovo Hradiště, FYZIO – REHAB s.r.o, Mc Fejtek’s a rybářské potřeby Benátky nad Jizerou.

Mediálními partnery byly mnichovohradišťské noviny echo, Kamelot, radio KISS Delta a Signal radio.

Výsledková listina závodů Veselá 2016

Více fotografií naleznete ve fotogalerii.

Copyright © 2018 Tomáš Nohynek ml. - ČRS MO Mnichovo Hradiště / Kontaktujte nás