Rybářské závody „Veselá“ 2017

NO-IMAGE
| Datum: 31. 12. 2017

Další ročník již tradičního rybářského závodu je za námi. K losování startovních míst se v sobotu 13. května dostavilo na 80 závodníků. Prezentace byla od brzkého rána a od šesti

Další ročník již tradičního rybářského závodu je za námi. K losování startovních míst se v sobotu 13. května dostavilo na 80 závodníků. Prezentace byla od brzkého rána a od šesti se již naplno závodilo.

Pravidla se oproti loňskému roku neměnila a tak se závodilo na dva poločasy s tím, že závodníci zůstávají na svých místech. Revír je řádně zarybněn a tak na sebe první úlovky nenechaly dlouho čekat. Teda hodně záleželo na zvoleném způsobu lovu každého rybáře. V kurzu byla plavaná a feeder. S úlovky na položenou to bylo horší. V půl deváté byla hodinová přestávka, která je určena především k občerstvení. Rozhodčí o přestávce zváží úlovky závodníkům a vše se pečlivě zaznamená. Poločas hodně napověděl, že se opravdu nejvíce počítala bílá ryba a okouni. Po přestávce bylo zahájeno druhé kolo závodu. Ryby byly stále aktivní. Samozřejmě, že to nebralo všude a všem, ale více jak polovina rybářů měla zápis ve své úlovkové kartě. V poledne bylo dobojováno. Rozhodčí opět vážili ulovené ryby ve vezírcích za druhý poločas a následovalo zpracování výsledků. Na Veselé je ohodnocen každý gram úlovku 1 bodem. Celkem bylo uloveno 124 kg ryb. Vítězem se stal p. Mareš Jan z Turnova (8 310b.) Druhý skončil p. Weigent Aleš (8 150b.) a na třetím místě p. Zeman Luboš (6 460b.) Nejlepším závodníkem z MO Mn. Hradiště byl p. Kočí Josef, který skončil na pátém místě.

Poděkování patří pořadatelům za skvěle připravený závod a hlavně partnerům … BETA AIR Vladimír Pavlata, Pivovar Klášter, Rybářské potřeby U Pytláka, Truhlářství Ondřej Tuček, město Mnichovo Hradiště, COOP Mnichovo Hradiště, Stavebniny Nohynek a Nohynek, Dřevocentrum Řepov, Galaxie Bakov nad Jizerou, Mc Fejtek’s, mnichovohradišťské noviny echo a ČRS, z.s., Středočeský územní svaz.

Mediálním partnerem byly mnichovohradišťské noviny echo .

Výsledková listina závodů Veselá 2017

Více fotografií naleznete ve fotogalerii.

Copyright © 2018 Tomáš Nohynek ml. - ČRS MO Mnichovo Hradiště / Kontaktujte nás